Pozemky na prodej Ochoz u Brna (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Ochoz u Brna z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Ochoz u Brna je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Ochoz u Brna pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Ochoz u Brna s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Ochoz u Brna určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Ochoz u Brna

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Ochoz u Brna, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Ochoz u Brna prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Ochoz u Brna je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Ochoz u Brna , v kategorii pozemky Ochoz u Brna jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Ochoz u Brna, pronájem pozemků Ochoz u Brna, dražby pozemky Ochoz u Brna, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Ochoz u Brna pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Ochoz u Brna příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Ochoz u Brna na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Ochoz u Brna, pronájem pozemků Ochoz u Brna, dražby pozemky Ochoz u Brna, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Ochoz u Brna (stavební pozemky na prodej Ochoz u Brna, ), komerční pozemky Ochoz u Brna (komerční pozemky na prodej Ochoz u Brna, ), zahrady Ochoz u Brna (zahrady na prodej Ochoz u Brna, ), zemědělské půdy Ochoz u Brna (prodej zemědělské půdy Ochoz u Brna, ), lesy Ochoz u Brna (lesy na prodej Ochoz u Brna, ), louky Ochoz u Brna (louky na prodej Ochoz u Brna, ), rybníky Ochoz u Brna (rybníky na prodej Ochoz u Brna, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Ochoz u Brna ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Ochoz u Brna zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Ochoz u Brna Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

pozemek 482 m2, Ochoz u Brna

Pozemek, bydlení, pozemek: 482 m2

Ochoz u Brna

1 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek - Ochoz u Brna - okr. Brno - venkov - CP 1800 m2

Pozemek, komerční, pozemek: 1800 m2

Ochoz u Brna

1 260 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 5697 m2, Ochoz u Brna, Brno venkov

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 5697 m2

Ochoz u Brna

2 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

0,19 m2 orné půdy v k.ú. Ochoz u Brna

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1954 m2

Ochoz u Brna

195 400 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, Ochoz u Brna

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Ochoz u Brna

2 060 000 Kč
TOPlist TOPlist

Zahrada - pozemek 794 m2 pro výstavbu chaty, obec Ochoz u Brna. Možno...

Zahrada, pozemek: 794 m2

Ochoz u Brna

600 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 000 m2 na okraji obce Ochoz u Brna

Pozemek, bydlení

Brněnská, Ochoz u Brna

650 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist