Pozemky Ochoz u Brna – nabídka pozemků Ochoz u Brna (100+)

Najít optimální pozemek Ochoz u Brna je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Ochoz u Brna hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Ochoz u Brna, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Ochoz u Brna k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Ochoz u Brna k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Ochoz u Brna nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Ochoz u Brna, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Ochoz u Brna o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Ochoz u Brna realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Ochoz u Brna přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Ochoz u Brna , v kategorii pozemky Ochoz u Brna jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Ochoz u Brna, pronájem pozemků Ochoz u Brna, dražby pozemky Ochoz u Brna, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Ochoz u Brna pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Ochoz u Brna příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Ochoz u Brna na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Ochoz u Brna, pronájem pozemků Ochoz u Brna, dražby pozemky Ochoz u Brna, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Ochoz u Brna (stavební pozemky na prodej Ochoz u Brna, pronájem stavebních pozemků Ochoz u Brna, dražby stavebních pozemků Ochoz u Brna, ), komerční pozemky Ochoz u Brna (komerční pozemky na prodej Ochoz u Brna, pronájem komerčních pozemků Ochoz u Brna, dražby komerčních pozemků Ochoz u Brna, ), zahrady Ochoz u Brna (zahrady na prodej Ochoz u Brna, pronájem zahrady Ochoz u Brna, dražby zahrad Ochoz u Brna, ), zemědělské půdy Ochoz u Brna (prodej zemědělské půdy Ochoz u Brna, pronájem zemědělské půdy Ochoz u Brna, dražby zemědělských půd Ochoz u Brna, ), lesy Ochoz u Brna (lesy na prodej Ochoz u Brna, pronájem lesů Ochoz u Brna, dražby lesů Ochoz u Brna, ), louky Ochoz u Brna (louky na prodej Ochoz u Brna, pronájem luk Ochoz u Brna, dražby luk Ochoz u Brna, ), rybníky Ochoz u Brna (rybníky na prodej Ochoz u Brna, pronájem rybníků Ochoz u Brna, dražby rybníků Ochoz u Brna, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Ochoz u Brna ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Ochoz u Brna zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Ochoz u Brna Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

pozemek 482 m2, Ochoz u Brna

Pozemek, bydlení, pozemek: 482 m2

Ochoz u Brna

1 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek - Ochoz u Brna - okr. Brno - venkov - CP 1800 m2

Pozemek, komerční, pozemek: 1800 m2

Ochoz u Brna

1 260 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 5697 m2, Ochoz u Brna, Brno venkov

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 5697 m2

Ochoz u Brna

2 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

0,19 m2 orné půdy v k.ú. Ochoz u Brna

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1954 m2

Ochoz u Brna

195 400 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, Ochoz u Brna

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Ochoz u Brna

2 060 000 Kč
TOPlist TOPlist

Zahrada - pozemek 794 m2 pro výstavbu chaty, obec Ochoz u Brna. Možno...

Zahrada, pozemek: 794 m2

Ochoz u Brna

600 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 000 m2 na okraji obce Ochoz u Brna

Pozemek, bydlení

Brněnská, Ochoz u Brna

650 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist