Pozemky na prodej Němčičky (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Němčičky z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Němčičky je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Němčičky pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Němčičky s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Němčičky určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Němčičky

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Němčičky, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Němčičky prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Němčičky je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Němčičky , v kategorii pozemky Němčičky jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Němčičky, pronájem pozemků Němčičky, dražby pozemky Němčičky, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Němčičky pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Němčičky příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Němčičky na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Němčičky, pronájem pozemků Němčičky, dražby pozemky Němčičky, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Němčičky (stavební pozemky na prodej Němčičky, ), komerční pozemky Němčičky (komerční pozemky na prodej Němčičky, ), zahrady Němčičky (zahrady na prodej Němčičky, ), zemědělské půdy Němčičky (prodej zemědělské půdy Němčičky, ), lesy Němčičky (lesy na prodej Němčičky, ), louky Němčičky (louky na prodej Němčičky, ), rybníky Němčičky (rybníky na prodej Němčičky, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Němčičky ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Němčičky zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Němčičky Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej ostatní plochy v k.ú. Němčičky

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 11 m2

Němčičky

530 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zemědělské plochy v k.ú. Němčičky

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 53 m2

Němčičky

1 066 Kč
TOPlist TOPlist

Ostatní plocha plocha v k. ú. Němčičky

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 355 m2

Němčičky

35 500 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist