Pozemky Nebovidy – nabídka pozemků Nebovidy (100+)

Najít optimální pozemek Nebovidy je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Nebovidy hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Nebovidy, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Nebovidy k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Nebovidy k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Nebovidy nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Nebovidy, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Nebovidy o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Nebovidy realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Nebovidy přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Nebovidy , v kategorii pozemky Nebovidy jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Nebovidy, pronájem pozemků Nebovidy, dražby pozemky Nebovidy, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Nebovidy pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Nebovidy příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Nebovidy na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Nebovidy, pronájem pozemků Nebovidy, dražby pozemky Nebovidy, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Nebovidy (stavební pozemky na prodej Nebovidy, pronájem stavebních pozemků Nebovidy, dražby stavebních pozemků Nebovidy, ), komerční pozemky Nebovidy (komerční pozemky na prodej Nebovidy, pronájem komerčních pozemků Nebovidy, dražby komerčních pozemků Nebovidy, ), zahrady Nebovidy (zahrady na prodej Nebovidy, pronájem zahrady Nebovidy, dražby zahrad Nebovidy, ), zemědělské půdy Nebovidy (prodej zemědělské půdy Nebovidy, pronájem zemědělské půdy Nebovidy, dražby zemědělských půd Nebovidy, ), lesy Nebovidy (lesy na prodej Nebovidy, pronájem lesů Nebovidy, dražby lesů Nebovidy, ), louky Nebovidy (louky na prodej Nebovidy, pronájem luk Nebovidy, dražby luk Nebovidy, ), rybníky Nebovidy (rybníky na prodej Nebovidy, pronájem rybníků Nebovidy, dražby rybníků Nebovidy, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Nebovidy ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Nebovidy zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Nebovidy Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemek Nebovidy, 1217m2 - stavební pozemek v krásné klidné...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1217 m2

Nebovidy

1 149 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nebovidy - zahrada, 1692 m2, sítě - pozemek

Zahrada, lokalita: Polosamota, pozemek: 1692 m2

Nebovidy

800 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební parcela 4117 m2 v obci Nebovidy, 7 km od Brna.

Pozemek, bydlení, pozemek: 4117 m2

Nebovidy

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1233m2 Nebovidy

Pozemek, bydlení, pozemek: 1233 m2

Nebovidy

3 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1185 m2 - Nebovidy, 5 km od Brna. Pozemek se zděnou...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1185 m2

Nebovidy

2 532 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Nabídka - prodej, Pozemek: pro stavbu rodinného domu, Nebovidy

Pozemek, bydlení, pozemek: 1233 m2

Nebovidy

3 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 4325 m

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 4325 m2

Nebovidy

2 320 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Na prodej velmi pěkný stavební pozemek

Pozemek, bydlení, pozemek: 1233 m2

Nebovidy

3 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek jiné pozemky, 1185m2, Nebovidy

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1185 m2

Nebovidy

3 100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Na prodej velmi pěkný stavební pozemek

Pozemek, bydlení, pozemek: 1233 m2

Nebovidy

3 000 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist