Pozemky na prodej Moravské Knínice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Moravské Knínice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Moravské Knínice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Moravské Knínice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Moravské Knínice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Moravské Knínice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Moravské Knínice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Moravské Knínice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Moravské Knínice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Moravské Knínice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Moravské Knínice , v kategorii pozemky Moravské Knínice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Moravské Knínice, pronájem pozemků Moravské Knínice, dražby pozemky Moravské Knínice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Moravské Knínice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Moravské Knínice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Moravské Knínice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Moravské Knínice, pronájem pozemků Moravské Knínice, dražby pozemky Moravské Knínice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Moravské Knínice (stavební pozemky na prodej Moravské Knínice, ), komerční pozemky Moravské Knínice (komerční pozemky na prodej Moravské Knínice, ), zahrady Moravské Knínice (zahrady na prodej Moravské Knínice, ), zemědělské půdy Moravské Knínice (prodej zemědělské půdy Moravské Knínice, ), lesy Moravské Knínice (lesy na prodej Moravské Knínice, ), louky Moravské Knínice (louky na prodej Moravské Knínice, ), rybníky Moravské Knínice (rybníky na prodej Moravské Knínice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Moravské Knínice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Moravské Knínice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Moravské Knínice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Moravské Knínice, stavební parcela 3930 m2, sítě - pozemek

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 3930 m2

Moravské Knínice

2 600 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 5203 m2, Moravské Knínice

Zemědělská půda, pozemek: 5203 m2

Moravské Knínice

820 450 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, orná půda, 19.154 m2, Moravské Knínice

Zemědělská půda, pozemek: 19154 m2

Moravské Knínice

1 005 585 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist