Pozemky na prodej Moravské Bránice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Moravské Bránice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Moravské Bránice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Moravské Bránice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Moravské Bránice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Moravské Bránice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Moravské Bránice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Moravské Bránice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Moravské Bránice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Moravské Bránice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Moravské Bránice , v kategorii pozemky Moravské Bránice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Moravské Bránice, pronájem pozemků Moravské Bránice, dražby pozemky Moravské Bránice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Moravské Bránice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Moravské Bránice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Moravské Bránice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Moravské Bránice, pronájem pozemků Moravské Bránice, dražby pozemky Moravské Bránice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Moravské Bránice (stavební pozemky na prodej Moravské Bránice, ), komerční pozemky Moravské Bránice (komerční pozemky na prodej Moravské Bránice, ), zahrady Moravské Bránice (zahrady na prodej Moravské Bránice, ), zemědělské půdy Moravské Bránice (prodej zemědělské půdy Moravské Bránice, ), lesy Moravské Bránice (lesy na prodej Moravské Bránice, ), louky Moravské Bránice (louky na prodej Moravské Bránice, ), rybníky Moravské Bránice (rybníky na prodej Moravské Bránice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Moravské Bránice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Moravské Bránice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Moravské Bránice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, zahrada, 720 m2, Moravské Bránice

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Praha 6

310 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, orná půda, 4000 m2, Moravské Bránice

Zemědělská půda

Moravské Bránice

138 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 5687 m2, Moravské Bránice

Pozemek, bydlení

Moravské Bránice

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

0,2 ha pole v Moravských Bránicích

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 2173 m2

Moravské Bránice

86 920 Kč
TOPlist TOPlist

zahrada 465m2,Moravské Bránice

Zahrada, pozemek: 465 m2

Moravské Bránice

130 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist