Pozemky na prodej Moravany (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Moravany z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Moravany je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Moravany pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Moravany s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Moravany určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Moravany

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Moravany, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Moravany prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Moravany je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Moravany , v kategorii pozemky Moravany jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Moravany, pronájem pozemků Moravany, dražby pozemky Moravany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Moravany pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Moravany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Moravany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Moravany, pronájem pozemků Moravany, dražby pozemky Moravany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Moravany (stavební pozemky na prodej Moravany, ), komerční pozemky Moravany (komerční pozemky na prodej Moravany, ), zahrady Moravany (zahrady na prodej Moravany, ), zemědělské půdy Moravany (prodej zemědělské půdy Moravany, ), lesy Moravany (lesy na prodej Moravany, ), louky Moravany (louky na prodej Moravany, ), rybníky Moravany (rybníky na prodej Moravany, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Moravany ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Moravany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Moravany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

NABÍDKA PRODEJE KOMERČNÍHO POZEMKU O CP 2.941 M2 MORAVANY U BRNA

Pozemek, komerční, pozemek: 2941 m2

Moravany

2 490 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku (1.754 m2), Moravany u Brna

Pozemek, komerční, pozemek: 1754 m2

Moravany

2 500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Komerční stavební pozemek 5900 m2 - Moravany, Brno.

Pozemek, komerční, pozemek: 5913 m2

Moravany

3 200 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Moravany, STP 5913 m2, sítě - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 5913 m2

Moravany

18 921 600 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist