Pozemky na prodej Mokrá-Horákov (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Mokrá-Horákov z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Mokrá-Horákov je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Mokrá-Horákov pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Mokrá-Horákov s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Mokrá-Horákov určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Mokrá-Horákov

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Mokrá-Horákov, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Mokrá-Horákov prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Mokrá-Horákov je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Mokrá-Horákov , v kategorii pozemky Mokrá-Horákov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Mokrá-Horákov, pronájem pozemků Mokrá-Horákov, dražby pozemky Mokrá-Horákov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Mokrá-Horákov pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Mokrá-Horákov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Mokrá-Horákov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Mokrá-Horákov, pronájem pozemků Mokrá-Horákov, dražby pozemky Mokrá-Horákov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Mokrá-Horákov (stavební pozemky na prodej Mokrá-Horákov, ), komerční pozemky Mokrá-Horákov (komerční pozemky na prodej Mokrá-Horákov, ), zahrady Mokrá-Horákov (zahrady na prodej Mokrá-Horákov, ), zemědělské půdy Mokrá-Horákov (prodej zemědělské půdy Mokrá-Horákov, ), lesy Mokrá-Horákov (lesy na prodej Mokrá-Horákov, ), louky Mokrá-Horákov (louky na prodej Mokrá-Horákov, ), rybníky Mokrá-Horákov (rybníky na prodej Mokrá-Horákov, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Mokrá-Horákov ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Mokrá-Horákov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Mokrá-Horákov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemek, Horákov

Pozemek, bydlení, pozemek: 5944 m2

Mokrá-Horákov, Horákov

3 300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pěkný stavební pozemek 2 000 m2 v Mokré - Horákov

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2000 m2

Mokrá-Horákov, Mokrá

1 700 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist