Pozemky na prodej Modřice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Modřice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Modřice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Modřice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Modřice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Modřice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Modřice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Modřice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Modřice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Modřice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Modřice , v kategorii pozemky Modřice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Modřice, pronájem pozemků Modřice, dražby pozemky Modřice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Modřice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Modřice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Modřice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Modřice, pronájem pozemků Modřice, dražby pozemky Modřice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Modřice (stavební pozemky na prodej Modřice, ), komerční pozemky Modřice (komerční pozemky na prodej Modřice, ), zahrady Modřice (zahrady na prodej Modřice, ), zemědělské půdy Modřice (prodej zemědělské půdy Modřice, ), lesy Modřice (lesy na prodej Modřice, ), louky Modřice (louky na prodej Modřice, ), rybníky Modřice (rybníky na prodej Modřice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Modřice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Modřice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Modřice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku o rozloze 1449 m2, obec Modřice - Brno

Zahrada, pozemek: 1449 m2

Tyršova, Modřice

4 530 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku Modřice

Zemědělská půda

Modřice

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku Modřice

Zemědělská půda

Modřice

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek, Modřice

Pozemek, komerční, pozemek: 1136 m2

Modřice

4 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Budoucí stavební pozemek Modřice - 17207 m2

Pozemek, komerční, pozemek: 17207 m2

Modřice

800 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - komerční, 849m2, Modřice

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 849 m2

Evropská, Modřice

2 060 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Modřice, stavební parcela 1510 m2, plot, komerce, sítě - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1510 m2

Tyršova, Modřice

3 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist