Pozemky na prodej Měnín (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Měnín z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Měnín je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Měnín pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Měnín s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Měnín určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Měnín

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Měnín, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Měnín prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Měnín je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Měnín , v kategorii pozemky Měnín jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Měnín, pronájem pozemků Měnín, dražby pozemky Měnín, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Měnín pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Měnín příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Měnín na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Měnín, pronájem pozemků Měnín, dražby pozemky Měnín, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Měnín (stavební pozemky na prodej Měnín, ), komerční pozemky Měnín (komerční pozemky na prodej Měnín, ), zahrady Měnín (zahrady na prodej Měnín, ), zemědělské půdy Měnín (prodej zemědělské půdy Měnín, ), lesy Měnín (lesy na prodej Měnín, ), louky Měnín (louky na prodej Měnín, ), rybníky Měnín (rybníky na prodej Měnín, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Měnín ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Měnín zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Měnín Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pole, 5271 m2, Měnín

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Měnín

369 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej podílu na orné půdě v k.ú. Měnín

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 714 m2

Měnín

357 000 Kč
TOPlist TOPlist

Měnín, stavební pozemky 2 200 m2, sítě, komunikace - pozemky

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2200 m2

Měnín

4 180 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej orné půdy v Měníně

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 528 m2

Měnín

52 800 Kč
TOPlist TOPlist

Měnín, orná půda, 11035m2, pozemek

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 11035 m2

Měnín

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky, Měnín

Pozemek, komerční, pozemek: 36855 m2

Měnín

24 000 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist