Pozemky na prodej Lelekovice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Lelekovice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Lelekovice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Lelekovice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Lelekovice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Lelekovice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Lelekovice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Lelekovice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Lelekovice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Lelekovice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Lelekovice , v kategorii pozemky Lelekovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Lelekovice, pronájem pozemků Lelekovice, dražby pozemky Lelekovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Lelekovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Lelekovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Lelekovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Lelekovice, pronájem pozemků Lelekovice, dražby pozemky Lelekovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Lelekovice (stavební pozemky na prodej Lelekovice, ), komerční pozemky Lelekovice (komerční pozemky na prodej Lelekovice, ), zahrady Lelekovice (zahrady na prodej Lelekovice, ), zemědělské půdy Lelekovice (prodej zemědělské půdy Lelekovice, ), lesy Lelekovice (lesy na prodej Lelekovice, ), louky Lelekovice (louky na prodej Lelekovice, ), rybníky Lelekovice (rybníky na prodej Lelekovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Lelekovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Lelekovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Lelekovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Ostatní pozemky, 2300 m

Pozemek, komerční, pozemek: 2300 m2

Paseky, Lelekovice

1 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Lelekovice, orná půda, 4 639 m2 - pozemek

Zemědělská půda, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 10026 m2

Lelekovice

3 711 200 Kč
TOPlist TOPlist

Lelekovice, orná půda, 1601m2 - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1601 m2

Lelekovice

800 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Lelekovice, stavební parcela, 3038m2 - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 3038 m2

Lelekovice

800 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek CP 1 069m2 obec Lelekovice

Pozemek, bydlení

Lelekovice

3 500 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist