Pozemky na prodej Kuřimské Jestřabí (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Kuřimské Jestřabí z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Kuřimské Jestřabí je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Kuřimské Jestřabí pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Kuřimské Jestřabí s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Kuřimské Jestřabí určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Kuřimské Jestřabí

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Kuřimské Jestřabí, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Kuřimské Jestřabí prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Kuřimské Jestřabí je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Kuřimské Jestřabí , v kategorii pozemky Kuřimské Jestřabí jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Kuřimské Jestřabí, pronájem pozemků Kuřimské Jestřabí, dražby pozemky Kuřimské Jestřabí, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Kuřimské Jestřabí pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Kuřimské Jestřabí příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Kuřimské Jestřabí na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Kuřimské Jestřabí, pronájem pozemků Kuřimské Jestřabí, dražby pozemky Kuřimské Jestřabí, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Kuřimské Jestřabí (stavební pozemky na prodej Kuřimské Jestřabí, ), komerční pozemky Kuřimské Jestřabí (komerční pozemky na prodej Kuřimské Jestřabí, ), zahrady Kuřimské Jestřabí (zahrady na prodej Kuřimské Jestřabí, ), zemědělské půdy Kuřimské Jestřabí (prodej zemědělské půdy Kuřimské Jestřabí, ), lesy Kuřimské Jestřabí (lesy na prodej Kuřimské Jestřabí, ), louky Kuřimské Jestřabí (louky na prodej Kuřimské Jestřabí, ), rybníky Kuřimské Jestřabí (rybníky na prodej Kuřimské Jestřabí, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Kuřimské Jestřabí ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Kuřimské Jestřabí zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Kuřimské Jestřabí Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemek o výměře 996m2, Kuřímské Jestřabí

Pozemek, bydlení, pozemek: 996 m2

Kuřimské Jestřabí

690 000 Kč
TOPlist TOPlist

Kuřimské Jestřabí - Blahoňov, trvalý trávný porost, 518 m2, rekreace...

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 518 m2

Kuřimské Jestřabí, Blahoňov

499 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 996 m2, Kuřimské Jestřabí

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Kuřimské Jestřabí

1 000 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist