Pozemky na prodej Kuřim (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Kuřim z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Kuřim je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Kuřim pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Kuřim s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Kuřim určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Kuřim

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Kuřim, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Kuřim prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Kuřim je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Kuřim , v kategorii pozemky Kuřim jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Kuřim, pronájem pozemků Kuřim, dražby pozemky Kuřim, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Kuřim pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Kuřim příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Kuřim na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Kuřim, pronájem pozemků Kuřim, dražby pozemky Kuřim, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Kuřim (stavební pozemky na prodej Kuřim, ), komerční pozemky Kuřim (komerční pozemky na prodej Kuřim, ), zahrady Kuřim (zahrady na prodej Kuřim, ), zemědělské půdy Kuřim (prodej zemědělské půdy Kuřim, ), lesy Kuřim (lesy na prodej Kuřim, ), louky Kuřim (louky na prodej Kuřim, ), rybníky Kuřim (rybníky na prodej Kuřim, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Kuřim ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Kuřim zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Kuřim Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemek u Brna, 414m2, zavedena elektřina, vodovod.

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 414 m2

Kuřim

600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Centrum Kuřimi - stavební pozemek 28*18m, všechny IS, vjezd.

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce, pozemek: 616 m2

Otevřená, Kuřim

2 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku na výstavbu rodinného domu v Kuřimi,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1030 m2

Jestřábova, Kuřim

3 955 200 Kč
TOPlist TOPlist

9087-Super stavební pozemek v Kuřimi

Pozemek, bydlení, pozemek: 956 m2

Kout, Kuřim

2 750 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebních pozemků v komerční zóně, Kuřim

Pozemek, bydlení, pozemek: 3838 m2

Kuřim

2 200 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební parcela 4.736 m2 - Kuřim. Šíře 47 m. Vydáno ÚR na výstavbu,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 4736 m2

Kuřim

1 250 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist