Pozemky Kuřim – nabídka pozemků Kuřim (100+)

Najít optimální pozemek Kuřim je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Kuřim hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Kuřim, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Kuřim k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Kuřim k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Kuřim nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Kuřim, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Kuřim o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Kuřim realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Kuřim přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Kuřim , v kategorii pozemky Kuřim jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Kuřim, pronájem pozemků Kuřim, dražby pozemky Kuřim, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Kuřim pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Kuřim příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Kuřim na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Kuřim, pronájem pozemků Kuřim, dražby pozemky Kuřim, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Kuřim (stavební pozemky na prodej Kuřim, pronájem stavebních pozemků Kuřim, dražby stavebních pozemků Kuřim, ), komerční pozemky Kuřim (komerční pozemky na prodej Kuřim, pronájem komerčních pozemků Kuřim, dražby komerčních pozemků Kuřim, ), zahrady Kuřim (zahrady na prodej Kuřim, pronájem zahrady Kuřim, dražby zahrad Kuřim, ), zemědělské půdy Kuřim (prodej zemědělské půdy Kuřim, pronájem zemědělské půdy Kuřim, dražby zemědělských půd Kuřim, ), lesy Kuřim (lesy na prodej Kuřim, pronájem lesů Kuřim, dražby lesů Kuřim, ), louky Kuřim (louky na prodej Kuřim, pronájem luk Kuřim, dražby luk Kuřim, ), rybníky Kuřim (rybníky na prodej Kuřim, pronájem rybníků Kuřim, dražby rybníků Kuřim, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Kuřim ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Kuřim zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Kuřim Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemek u Brna, 414m2, zavedena elektřina, vodovod.

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 414 m2

Kuřim

600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Centrum Kuřimi - stavební pozemek 28*18m, všechny IS, vjezd.

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce, pozemek: 616 m2

Otevřená, Kuřim

2 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku na výstavbu rodinného domu v Kuřimi,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 1030 m2

Jestřábova, Kuřim

3 955 200 Kč
TOPlist TOPlist

9087-Super stavební pozemek v Kuřimi

Pozemek, bydlení, pozemek: 956 m2

Kout, Kuřim

2 750 000 Kč
TOPlist TOPlist

Exkluzivně situovaný pozemek v centru Kuřimi ke komerčnímu pronájmu

Pozemek, komerční, pozemek: 1622 m2

Kuřim

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej stavebních pozemků v komerční zóně, Kuřim

Pozemek, bydlení, pozemek: 3838 m2

Kuřim

2 200 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební parcela 4.736 m2 - Kuřim. Šíře 47 m. Vydáno ÚR na výstavbu,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 4736 m2

Kuřim

1 250 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist