Pozemky na prodej Ketkovice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Ketkovice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Ketkovice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Ketkovice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Ketkovice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Ketkovice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Ketkovice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Ketkovice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Ketkovice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Ketkovice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Ketkovice , v kategorii pozemky Ketkovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Ketkovice, pronájem pozemků Ketkovice, dražby pozemky Ketkovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Ketkovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Ketkovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Ketkovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Ketkovice, pronájem pozemků Ketkovice, dražby pozemky Ketkovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Ketkovice (stavební pozemky na prodej Ketkovice, ), komerční pozemky Ketkovice (komerční pozemky na prodej Ketkovice, ), zahrady Ketkovice (zahrady na prodej Ketkovice, ), zemědělské půdy Ketkovice (prodej zemědělské půdy Ketkovice, ), lesy Ketkovice (lesy na prodej Ketkovice, ), louky Ketkovice (louky na prodej Ketkovice, ), rybníky Ketkovice (rybníky na prodej Ketkovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Ketkovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Ketkovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Ketkovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 408 m2, Ketkovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Ketkovice

290 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 1325 m2, Ketkovice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Ketkovice

40 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební parcela, 832 m2, Ketkovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Ketkovice

730 000 Kč
TOPlist TOPlist

5 parcel v k.ú. Ketkovice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 613 m2

Ketkovice

61 300 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist