Pozemky na prodej Javůrek (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Javůrek z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Javůrek je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Javůrek pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Javůrek s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Javůrek určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Javůrek

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Javůrek, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Javůrek prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Javůrek je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Javůrek , v kategorii pozemky Javůrek jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Javůrek, pronájem pozemků Javůrek, dražby pozemky Javůrek, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Javůrek pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Javůrek příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Javůrek na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Javůrek, pronájem pozemků Javůrek, dražby pozemky Javůrek, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Javůrek (stavební pozemky na prodej Javůrek, ), komerční pozemky Javůrek (komerční pozemky na prodej Javůrek, ), zahrady Javůrek (zahrady na prodej Javůrek, ), zemědělské půdy Javůrek (prodej zemědělské půdy Javůrek, ), lesy Javůrek (lesy na prodej Javůrek, ), louky Javůrek (louky na prodej Javůrek, ), rybníky Javůrek (rybníky na prodej Javůrek, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Javůrek ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Javůrek zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Javůrek Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

0,2 ha orné půdy v k.ú. Javůrek

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 2359 m2

Javůrek

70 770 Kč
TOPlist TOPlist

Javůrek, stavební parcela 1624 m2, sítě, STP - pozemek

Pozemek, bydlení, pozemek: 1624 m2

Javůrek

566 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Javůrek, stavební parcela 7425 m2, sítě, developer, investice -...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 7425 m2

Javůrek

550 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist