Pozemky Ivančice – nabídka pozemků Ivančice (100+)

Najít optimální pozemek Ivančice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Ivančice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Ivančice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Ivančice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Ivančice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Ivančice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Ivančice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Ivančice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Ivančice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Ivančice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Ivančice , v kategorii pozemky Ivančice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Ivančice, pronájem pozemků Ivančice, dražby pozemky Ivančice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Ivančice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Ivančice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Ivančice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Ivančice, pronájem pozemků Ivančice, dražby pozemky Ivančice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Ivančice (stavební pozemky na prodej Ivančice, pronájem stavebních pozemků Ivančice, dražby stavebních pozemků Ivančice, ), komerční pozemky Ivančice (komerční pozemky na prodej Ivančice, pronájem komerčních pozemků Ivančice, dražby komerčních pozemků Ivančice, ), zahrady Ivančice (zahrady na prodej Ivančice, pronájem zahrady Ivančice, dražby zahrad Ivančice, ), zemědělské půdy Ivančice (prodej zemědělské půdy Ivančice, pronájem zemědělské půdy Ivančice, dražby zemědělských půd Ivančice, ), lesy Ivančice (lesy na prodej Ivančice, pronájem lesů Ivančice, dražby lesů Ivančice, ), louky Ivančice (louky na prodej Ivančice, pronájem luk Ivančice, dražby luk Ivančice, ), rybníky Ivančice (rybníky na prodej Ivančice, pronájem rybníků Ivančice, dražby rybníků Ivančice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Ivančice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Ivančice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Ivančice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemky 600-800 m2 - Ivančice, Brno-venkov. Pro sam. stojící...

Pozemek, bydlení, pozemek: 600 m2

Ivančice

2 400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Aukce Spoluvlastnický podíl na pozemcích v k.ú. Hrubšice

Zemědělská půda, lokalita: Polosamota, pozemek: 3390 m2

Ivančice

40 467 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 256 m2, Ivančice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Mezírka, Ivančice, Němčice

460 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, les, 16293 m2, Ivančice

Les, lokalita: Okraj obce

Ivančice

360 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2661 m2, Ivančice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Oslavanská, Ivančice

2 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

1,2 ha půdy v k.ú. Ivančice

Louka, lokalita: Centrum obce, pozemek: 12970 m2

Ivančice

218 266 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, les, 7641 m2, Ivančice

Les, lokalita: Samota

Ivančice

150 000 Kč
TOPlist TOPlist

Ivančice, stavební parcela, 2364 m2 - pozemek

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2755 m2

Ivančice

1 050 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Ivančice, les, 7718m2 - pozemek

Les, lokalita: Samota, pozemek: 7718 m2

Ivančice

118 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 9402 m2 - Ivančice, šíře 40-45 m

Pozemek, bydlení, pozemek: 9402 m2

Ivančice

1 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek Ivančice

Pozemek, bydlení, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2661 m2

Oslavanská, Ivančice

1 100 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 446m2, Ivančice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 446 m2

Tyršova, Ivančice

450 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist