Pozemky Holasice – nabídka pozemků Holasice (100+)

Najít optimální pozemek Holasice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Holasice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Holasice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Holasice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Holasice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Holasice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Holasice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Holasice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Holasice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Holasice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Holasice , v kategorii pozemky Holasice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Holasice, pronájem pozemků Holasice, dražby pozemky Holasice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Holasice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Holasice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Holasice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Holasice, pronájem pozemků Holasice, dražby pozemky Holasice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Holasice (stavební pozemky na prodej Holasice, pronájem stavebních pozemků Holasice, dražby stavebních pozemků Holasice, ), komerční pozemky Holasice (komerční pozemky na prodej Holasice, pronájem komerčních pozemků Holasice, dražby komerčních pozemků Holasice, ), zahrady Holasice (zahrady na prodej Holasice, pronájem zahrady Holasice, dražby zahrad Holasice, ), zemědělské půdy Holasice (prodej zemědělské půdy Holasice, pronájem zemědělské půdy Holasice, dražby zemědělských půd Holasice, ), lesy Holasice (lesy na prodej Holasice, pronájem lesů Holasice, dražby lesů Holasice, ), louky Holasice (louky na prodej Holasice, pronájem luk Holasice, dražby luk Holasice, ), rybníky Holasice (rybníky na prodej Holasice, pronájem rybníků Holasice, dražby rybníků Holasice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Holasice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Holasice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Holasice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Pole, 30.169m2, Holasice,

Zemědělská půda, pozemek: 30169 m2

Holasice

1 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku - pole 30169 m2 v k.ú. Holasice, u Rajhradu.

Zemědělská půda, pozemek: 30169 m2

Holasice

50 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemky Pro komerční výstavbu, 6464m

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 6464 m2

Holasice

970 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního pozemku - Holasice - CP 3506m2

Pozemek, komerční, pozemek: 3506 m2

Holasice

4 900 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist