Pozemky na prodej Hajany (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Hajany z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Hajany je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Hajany pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Hajany s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Hajany určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Hajany

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Hajany, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Hajany prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Hajany je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Hajany , v kategorii pozemky Hajany jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Hajany, pronájem pozemků Hajany, dražby pozemky Hajany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Hajany pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Hajany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Hajany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Hajany, pronájem pozemků Hajany, dražby pozemky Hajany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Hajany (stavební pozemky na prodej Hajany, ), komerční pozemky Hajany (komerční pozemky na prodej Hajany, ), zahrady Hajany (zahrady na prodej Hajany, ), zemědělské půdy Hajany (prodej zemědělské půdy Hajany, ), lesy Hajany (lesy na prodej Hajany, ), louky Hajany (louky na prodej Hajany, ), rybníky Hajany (rybníky na prodej Hajany, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Hajany ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Hajany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Hajany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Stavební pozemek Brno - venkov, Hajany

Pozemek, bydlení, pozemek: 1178 m2

Hajany

2 400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek Brno - venkov, Hajany

Pozemek, bydlení, pozemek: 1138 m2

Hajany

2 400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek Brno - venkov, Hajany

Pozemek, bydlení, pozemek: 888 m2

Hajany

2 400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek Brno - venkov, Hajany

Pozemek, bydlení, pozemek: 887 m2

Hajany

2 400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, orná půda, 22151 m2, Hajany

Zemědělská půda, lokalita: Klidná část obce

Hajany

300 Kč/m2
TOPlist TOPlist

POSLEDNÍ 2 ST.POZEMKY Hajany okr. Brno-venkov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1214 m2

Hajany

2 300 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist