Pozemky Drásov – nabídka pozemků Drásov (100+)

Najít optimální pozemek Drásov je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Drásov hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Drásov, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Drásov k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Drásov k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Drásov nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Drásov, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Drásov o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Drásov realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Drásov přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Drásov , v kategorii pozemky Drásov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Drásov, pronájem pozemků Drásov, dražby pozemky Drásov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Drásov pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Drásov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Drásov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Drásov, pronájem pozemků Drásov, dražby pozemky Drásov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Drásov (stavební pozemky na prodej Drásov, pronájem stavebních pozemků Drásov, dražby stavebních pozemků Drásov, ), komerční pozemky Drásov (komerční pozemky na prodej Drásov, pronájem komerčních pozemků Drásov, dražby komerčních pozemků Drásov, ), zahrady Drásov (zahrady na prodej Drásov, pronájem zahrady Drásov, dražby zahrad Drásov, ), zemědělské půdy Drásov (prodej zemědělské půdy Drásov, pronájem zemědělské půdy Drásov, dražby zemědělských půd Drásov, ), lesy Drásov (lesy na prodej Drásov, pronájem lesů Drásov, dražby lesů Drásov, ), louky Drásov (louky na prodej Drásov, pronájem luk Drásov, dražby luk Drásov, ), rybníky Drásov (rybníky na prodej Drásov, pronájem rybníků Drásov, dražby rybníků Drásov, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Drásov ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Drásov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Drásov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

NABÍDKA PRODEJE EXKLUSIVNÍHO STAVEBNÍHO POZEMKU O CP 2.405M2, S JIŽ...

Pozemek, bydlení, pozemek: 2405 m2

Drásov

1 100 Kč/m2
TOPlist TOPlist

EXKLUSIVNÍ STAVEBNÍ POZEMEK O CP 2.663M2 DRÁSOV U BRNA

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2663 m2

Drásov

1 100 Kč/m2
TOPlist TOPlist

id 1/2 pozemku v obci Drásov

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 510 m2

Drásov

318 182 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek Drásov, 1316 m2

Pozemek, bydlení, pozemek: 1316 m2

Drásov

2 499 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1316 m2, Drásov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Drásov

3 290 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek pro výstavbu RD v Drásově

Pozemek, bydlení, pozemek: 4820 m2

Drásov

800 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 1316 m2 Drásov

Pozemek, bydlení, pozemek: 1316 m2

Drásov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Nabízíme stavební pozemky k prodeji v Drásově,uliční šíře 24m,...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 4808 m2

Drásov

950 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Nabízíme stavební pozemky k prodeji v Drásově,uliční šíře 24m,...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1500 m2

Drásov

1 450 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky 2248-3364 m2 Drásov

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2248 m2

Drásov

1 100 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky 1711 - 3421 m2, Drásov u Tišnova.

Pozemek, bydlení, pozemek: 1711 m2

Drásov

900 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební parcela 2183 m2 - Drásov u Tišnova. Možno využít i na 2 RD.

Pozemek, bydlení, pozemek: 2183 m2

Drásov

900 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist