Pozemky na prodej Dolní Kounice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Dolní Kounice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Dolní Kounice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Dolní Kounice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Dolní Kounice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Dolní Kounice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Dolní Kounice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Dolní Kounice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Dolní Kounice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Dolní Kounice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Dolní Kounice , v kategorii pozemky Dolní Kounice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Dolní Kounice, pronájem pozemků Dolní Kounice, dražby pozemky Dolní Kounice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Dolní Kounice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Dolní Kounice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Dolní Kounice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Dolní Kounice, pronájem pozemků Dolní Kounice, dražby pozemky Dolní Kounice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Dolní Kounice (stavební pozemky na prodej Dolní Kounice, ), komerční pozemky Dolní Kounice (komerční pozemky na prodej Dolní Kounice, ), zahrady Dolní Kounice (zahrady na prodej Dolní Kounice, ), zemědělské půdy Dolní Kounice (prodej zemědělské půdy Dolní Kounice, ), lesy Dolní Kounice (lesy na prodej Dolní Kounice, ), louky Dolní Kounice (louky na prodej Dolní Kounice, ), rybníky Dolní Kounice (rybníky na prodej Dolní Kounice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Dolní Kounice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Dolní Kounice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Dolní Kounice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej zahrady 2216 m2 - Dolní Kounice. Maringotka, ovocné stromy.

Zahrada, pozemek: 2216 m2

Dolní Kounice

139 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 3689 m2, Dolní Kounice

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Dolní Kounice

383 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, vinohrad, 62506 m2, Dolní Kounice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Trboušanská, Dolní Kounice

5 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

0,3 ha půdy v Dolních Kounicích

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 3411 m2

Dolní Kounice

102 330 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v k.ú. Dolní Kounice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 3292 m2

Dolní Kounice

164 600 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej orné půdy v k.ú. Dolní Kounice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 2127 m2

Dolní Kounice

106 350 Kč
TOPlist TOPlist

Dolní Kounice, staveb. pozemek

Pozemek, bydlení, pozemek: 1909 m2

Dolní Kounice

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist