Pozemky Dolní Kounice – nabídka pozemků Dolní Kounice (100+)

Najít optimální pozemek Dolní Kounice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Dolní Kounice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Dolní Kounice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Dolní Kounice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Dolní Kounice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Dolní Kounice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Dolní Kounice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Dolní Kounice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Dolní Kounice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Dolní Kounice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Dolní Kounice , v kategorii pozemky Dolní Kounice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Dolní Kounice, pronájem pozemků Dolní Kounice, dražby pozemky Dolní Kounice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Dolní Kounice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Dolní Kounice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Dolní Kounice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Dolní Kounice, pronájem pozemků Dolní Kounice, dražby pozemky Dolní Kounice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Dolní Kounice (stavební pozemky na prodej Dolní Kounice, pronájem stavebních pozemků Dolní Kounice, dražby stavebních pozemků Dolní Kounice, ), komerční pozemky Dolní Kounice (komerční pozemky na prodej Dolní Kounice, pronájem komerčních pozemků Dolní Kounice, dražby komerčních pozemků Dolní Kounice, ), zahrady Dolní Kounice (zahrady na prodej Dolní Kounice, pronájem zahrady Dolní Kounice, dražby zahrad Dolní Kounice, ), zemědělské půdy Dolní Kounice (prodej zemědělské půdy Dolní Kounice, pronájem zemědělské půdy Dolní Kounice, dražby zemědělských půd Dolní Kounice, ), lesy Dolní Kounice (lesy na prodej Dolní Kounice, pronájem lesů Dolní Kounice, dražby lesů Dolní Kounice, ), louky Dolní Kounice (louky na prodej Dolní Kounice, pronájem luk Dolní Kounice, dražby luk Dolní Kounice, ), rybníky Dolní Kounice (rybníky na prodej Dolní Kounice, pronájem rybníků Dolní Kounice, dražby rybníků Dolní Kounice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Dolní Kounice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Dolní Kounice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Dolní Kounice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej zahrady, CP 2216m2 , Dolní Kounice Brno - venkov

Zahrada, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2216 m2

Zámecká, Dolní Kounice

269 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada, 2216 m2, Dolní Kounice

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Dolní Kounice

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zahrady 2216 m2 - Dolní Kounice. Maringotka, ovocné stromy.

Zahrada, pozemek: 2216 m2

Dolní Kounice

139 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 3689 m2, Dolní Kounice

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Dolní Kounice

383 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, vinohrad, 62506 m2, Dolní Kounice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Trboušanská, Dolní Kounice

5 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

0,3 ha půdy v Dolních Kounicích

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 3411 m2

Dolní Kounice

102 330 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemků v k.ú. Dolní Kounice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 3292 m2

Dolní Kounice

164 600 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej orné půdy v k.ú. Dolní Kounice

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 2127 m2

Dolní Kounice

106 350 Kč
TOPlist TOPlist

Dolní Kounice, staveb. pozemek

Pozemek, bydlení, pozemek: 1909 m2

Dolní Kounice

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist