Pozemky na prodej Březina (dříve okres Blansko) (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Březina (dříve okres Blansko) z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Březina (dříve okres Blansko) je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Březina (dříve okres Blansko) pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Březina (dříve okres Blansko) s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Březina (dříve okres Blansko) určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Březina (dříve okres Blansko)

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Březina (dříve okres Blansko), který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Březina (dříve okres Blansko) prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Březina (dříve okres Blansko) je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Březina (dříve okres Blansko) , v kategorii pozemky Březina (dříve okres Blansko) jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Březina (dříve okres Blansko), pronájem pozemků Březina (dříve okres Blansko), dražby pozemky Březina (dříve okres Blansko), denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Březina (dříve okres Blansko) pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Březina (dříve okres Blansko) příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Březina (dříve okres Blansko) na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Březina (dříve okres Blansko), pronájem pozemků Březina (dříve okres Blansko), dražby pozemky Březina (dříve okres Blansko), od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Březina (dříve okres Blansko) (stavební pozemky na prodej Březina (dříve okres Blansko), ), komerční pozemky Březina (dříve okres Blansko) (komerční pozemky na prodej Březina (dříve okres Blansko), ), zahrady Březina (dříve okres Blansko) (zahrady na prodej Březina (dříve okres Blansko), ), zemědělské půdy Březina (dříve okres Blansko) (prodej zemědělské půdy Březina (dříve okres Blansko), ), lesy Březina (dříve okres Blansko) (lesy na prodej Březina (dříve okres Blansko), ), louky Březina (dříve okres Blansko) (louky na prodej Březina (dříve okres Blansko), ), rybníky Březina (dříve okres Blansko) (rybníky na prodej Březina (dříve okres Blansko), ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Březina (dříve okres Blansko) ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Březina (dříve okres Blansko) zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Březina (dříve okres Blansko) Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek 837 m2, Březina, okr. Brno-Venkov

Pozemek, bydlení, pozemek: 837 m2

Březina

1 820 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 836 m2, Březina (u Křtin)

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Březina (dříve okres Blansko), Březina

2 065 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 1020m2, Březina

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1020 m2

Březina

2 651 250 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist