Pozemky na prodej Babice u Rosic (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Babice u Rosic z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Babice u Rosic je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Babice u Rosic pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Babice u Rosic s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Babice u Rosic určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Babice u Rosic

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Babice u Rosic, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Babice u Rosic prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Babice u Rosic je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Babice u Rosic , v kategorii pozemky Babice u Rosic jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Babice u Rosic, pronájem pozemků Babice u Rosic, dražby pozemky Babice u Rosic, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Babice u Rosic pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Babice u Rosic příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Babice u Rosic na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Babice u Rosic, pronájem pozemků Babice u Rosic, dražby pozemky Babice u Rosic, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Babice u Rosic (stavební pozemky na prodej Babice u Rosic, ), komerční pozemky Babice u Rosic (komerční pozemky na prodej Babice u Rosic, ), zahrady Babice u Rosic (zahrady na prodej Babice u Rosic, ), zemědělské půdy Babice u Rosic (prodej zemědělské půdy Babice u Rosic, ), lesy Babice u Rosic (lesy na prodej Babice u Rosic, ), louky Babice u Rosic (louky na prodej Babice u Rosic, ), rybníky Babice u Rosic (rybníky na prodej Babice u Rosic, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Babice u Rosic ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Babice u Rosic zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Babice u Rosic Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemek, 1030 m2, Babice u Rosic

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Výhon, Babice u Rosic

745 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek pro stavbu rodinného domu - Babice u Rosic

Pozemek, bydlení, pozemek: 929 m2

Babice u Rosic

1 700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek pro bydlení, Babice u Rosic,

Pozemek, bydlení, pozemek: 1000 m2

Babice u Rosic

500 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist