Pozemky na prodej Zbraslavec (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Zbraslavec z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Zbraslavec je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Zbraslavec pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Zbraslavec s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Zbraslavec určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Zbraslavec

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Zbraslavec, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Zbraslavec prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Zbraslavec je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Zbraslavec , v kategorii pozemky Zbraslavec jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Zbraslavec, pronájem pozemků Zbraslavec, dražby pozemky Zbraslavec, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Zbraslavec pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Zbraslavec příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Zbraslavec na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Zbraslavec, pronájem pozemků Zbraslavec, dražby pozemky Zbraslavec, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Zbraslavec (stavební pozemky na prodej Zbraslavec, ), komerční pozemky Zbraslavec (komerční pozemky na prodej Zbraslavec, ), zahrady Zbraslavec (zahrady na prodej Zbraslavec, ), zemědělské půdy Zbraslavec (prodej zemědělské půdy Zbraslavec, ), lesy Zbraslavec (lesy na prodej Zbraslavec, ), louky Zbraslavec (louky na prodej Zbraslavec, ), rybníky Zbraslavec (rybníky na prodej Zbraslavec, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Zbraslavec ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Zbraslavec zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Zbraslavec Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Lesní pozemky v kat. území Zbraslav

Les, pozemek: 13278 m2

Zbraslavec

199 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemky v obci Zbraslavec

Zemědělská půda, pozemek: 95353 m2

Zbraslavec

1 740 000 Kč
TOPlist TOPlist

Zemědělská půda v kat,. území Zbraslavec

Zemědělská půda, pozemek: 82075 m2

Zbraslavec

1 541 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist