Pozemky na prodej Velké Opatovice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Velké Opatovice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Velké Opatovice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Velké Opatovice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Velké Opatovice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Velké Opatovice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Velké Opatovice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Velké Opatovice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Velké Opatovice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Velké Opatovice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Velké Opatovice , v kategorii pozemky Velké Opatovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Velké Opatovice, pronájem pozemků Velké Opatovice, dražby pozemky Velké Opatovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Velké Opatovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Velké Opatovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Velké Opatovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Velké Opatovice, pronájem pozemků Velké Opatovice, dražby pozemky Velké Opatovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Velké Opatovice (stavební pozemky na prodej Velké Opatovice, ), komerční pozemky Velké Opatovice (komerční pozemky na prodej Velké Opatovice, ), zahrady Velké Opatovice (zahrady na prodej Velké Opatovice, ), zemědělské půdy Velké Opatovice (prodej zemědělské půdy Velké Opatovice, ), lesy Velké Opatovice (lesy na prodej Velké Opatovice, ), louky Velké Opatovice (louky na prodej Velké Opatovice, ), rybníky Velké Opatovice (rybníky na prodej Velké Opatovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Velké Opatovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Velké Opatovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Velké Opatovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Zemědělské pozemky k.ú. Velká Roudka k prodeji

Zemědělská půda, pozemek: 23286 m2

Velké Opatovice

439 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 4301 m2, Velké Opatovice

Pozemek, komerční, lokalita: Samota

Velké Opatovice

25 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist