Pozemky na prodej Újezd u Boskovic (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Újezd u Boskovic z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Újezd u Boskovic je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Újezd u Boskovic pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Újezd u Boskovic s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Újezd u Boskovic určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Újezd u Boskovic

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Újezd u Boskovic, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Újezd u Boskovic prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Újezd u Boskovic je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Újezd u Boskovic , v kategorii pozemky Újezd u Boskovic jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Újezd u Boskovic, pronájem pozemků Újezd u Boskovic, dražby pozemky Újezd u Boskovic, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Újezd u Boskovic pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Újezd u Boskovic příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Újezd u Boskovic na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Újezd u Boskovic, pronájem pozemků Újezd u Boskovic, dražby pozemky Újezd u Boskovic, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Újezd u Boskovic (stavební pozemky na prodej Újezd u Boskovic, ), komerční pozemky Újezd u Boskovic (komerční pozemky na prodej Újezd u Boskovic, ), zahrady Újezd u Boskovic (zahrady na prodej Újezd u Boskovic, ), zemědělské půdy Újezd u Boskovic (prodej zemědělské půdy Újezd u Boskovic, ), lesy Újezd u Boskovic (lesy na prodej Újezd u Boskovic, ), louky Újezd u Boskovic (louky na prodej Újezd u Boskovic, ), rybníky Újezd u Boskovic (rybníky na prodej Újezd u Boskovic, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Újezd u Boskovic ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Újezd u Boskovic zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Újezd u Boskovic Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemek, 4672 m2, Újezd u Boskovic

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Újezd u Boskovic

1 680 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1460 m2, Újezd u Boskovic

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Újezd u Boskovic

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, ovocný sad, 4613 m2, Újezd u Boskovic

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Újezd u Boskovic

460 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 12741m2, Újezd u Boskovic

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Újezd u Boskovic

3 170 000 Kč
TOPlist TOPlist

Újezd u Boskovic, ovocný sad, 4 613 m, zahrada - pozemek

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 4613 m2

Újezd u Boskovic

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist