Pozemky na prodej Rájec-Jestřebí (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Rájec-Jestřebí z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Rájec-Jestřebí je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Rájec-Jestřebí pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Rájec-Jestřebí s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Rájec-Jestřebí určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Rájec-Jestřebí

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Rájec-Jestřebí, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Rájec-Jestřebí prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Rájec-Jestřebí je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Rájec-Jestřebí , v kategorii pozemky Rájec-Jestřebí jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Rájec-Jestřebí, pronájem pozemků Rájec-Jestřebí, dražby pozemky Rájec-Jestřebí, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Rájec-Jestřebí pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Rájec-Jestřebí příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Rájec-Jestřebí na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Rájec-Jestřebí, pronájem pozemků Rájec-Jestřebí, dražby pozemky Rájec-Jestřebí, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Rájec-Jestřebí (stavební pozemky na prodej Rájec-Jestřebí, ), komerční pozemky Rájec-Jestřebí (komerční pozemky na prodej Rájec-Jestřebí, ), zahrady Rájec-Jestřebí (zahrady na prodej Rájec-Jestřebí, ), zemědělské půdy Rájec-Jestřebí (prodej zemědělské půdy Rájec-Jestřebí, ), lesy Rájec-Jestřebí (lesy na prodej Rájec-Jestřebí, ), louky Rájec-Jestřebí (louky na prodej Rájec-Jestřebí, ), rybníky Rájec-Jestřebí (rybníky na prodej Rájec-Jestřebí, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Rájec-Jestřebí ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Rájec-Jestřebí zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Rájec-Jestřebí Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Nabízíme prodej pozemku o CP 331 m2, š. 7,5 m, IS, Rájec Jestřebí

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 331 m2

Rájec-Jestřebí, Jestřebí

700 000 Kč
TOPlist TOPlist

Rájec - Jestřebí, zahrada 1 750 m - pozemek

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1750 m2

Rájec-Jestřebí

165 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist