Pozemky na prodej Nýrov (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Nýrov z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Nýrov je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Nýrov pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Nýrov s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Nýrov určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Nýrov

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Nýrov, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Nýrov prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Nýrov je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Nýrov , v kategorii pozemky Nýrov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Nýrov, pronájem pozemků Nýrov, dražby pozemky Nýrov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Nýrov pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Nýrov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Nýrov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Nýrov, pronájem pozemků Nýrov, dražby pozemky Nýrov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Nýrov (stavební pozemky na prodej Nýrov, ), komerční pozemky Nýrov (komerční pozemky na prodej Nýrov, ), zahrady Nýrov (zahrady na prodej Nýrov, ), zemědělské půdy Nýrov (prodej zemědělské půdy Nýrov, ), lesy Nýrov (lesy na prodej Nýrov, ), louky Nýrov (louky na prodej Nýrov, ), rybníky Nýrov (rybníky na prodej Nýrov, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Nýrov ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Nýrov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Nýrov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemek o velikosti 13235 m2, Nýrov, podíl 1/6

Zemědělská půda, pozemek: 13235 m2

Nýrov

12 889 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist