Pozemky na prodej Lhota Rapotina (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Lhota Rapotina z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Lhota Rapotina je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Lhota Rapotina pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Lhota Rapotina s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Lhota Rapotina určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Lhota Rapotina

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Lhota Rapotina, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Lhota Rapotina prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Lhota Rapotina je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Lhota Rapotina , v kategorii pozemky Lhota Rapotina jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Lhota Rapotina, pronájem pozemků Lhota Rapotina, dražby pozemky Lhota Rapotina, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Lhota Rapotina pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Lhota Rapotina příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Lhota Rapotina na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Lhota Rapotina, pronájem pozemků Lhota Rapotina, dražby pozemky Lhota Rapotina, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Lhota Rapotina (stavební pozemky na prodej Lhota Rapotina, ), komerční pozemky Lhota Rapotina (komerční pozemky na prodej Lhota Rapotina, ), zahrady Lhota Rapotina (zahrady na prodej Lhota Rapotina, ), zemědělské půdy Lhota Rapotina (prodej zemědělské půdy Lhota Rapotina, ), lesy Lhota Rapotina (lesy na prodej Lhota Rapotina, ), louky Lhota Rapotina (louky na prodej Lhota Rapotina, ), rybníky Lhota Rapotina (rybníky na prodej Lhota Rapotina, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Lhota Rapotina ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Lhota Rapotina zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Lhota Rapotina Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

0,2 ha orné půdy v k.ú. Lhota Rapotina

Zemědělská půda, lokalita: Centrum obce, pozemek: 2050 m2

Lhota Rapotina

410 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek 800 m2, Lhota Rapotina, okr. Blansko

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 800 m2

Lhota Rapotina

1 240 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist