Pozemky na prodej Letovice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Letovice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Letovice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Letovice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Letovice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Letovice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Letovice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Letovice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Letovice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Letovice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Letovice , v kategorii pozemky Letovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Letovice, pronájem pozemků Letovice, dražby pozemky Letovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Letovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Letovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Letovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Letovice, pronájem pozemků Letovice, dražby pozemky Letovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Letovice (stavební pozemky na prodej Letovice, ), komerční pozemky Letovice (komerční pozemky na prodej Letovice, ), zahrady Letovice (zahrady na prodej Letovice, ), zemědělské půdy Letovice (prodej zemědělské půdy Letovice, ), lesy Letovice (lesy na prodej Letovice, ), louky Letovice (louky na prodej Letovice, ), rybníky Letovice (rybníky na prodej Letovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Letovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Letovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Letovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemek o velikosti 10643 m2, Zábludov, podíl 1/6

Zemědělská půda, pozemek: 10643 m2

Letovice, Zábludov

12 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek o velikosti 192 m2, Slatinka

Louka, pozemek: 192 m2

Letovice, Slatinka

24 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej staveb.pozemku Letovice

Pozemek, bydlení

Letovice

400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 8495m2, Slatinka

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 8495 m2

Letovice, Slatinka

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, lesní pozemek,14532 m2, Letovice

Les, lokalita: Samota

Letovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemky - zahrady, 400 m

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 400 m2

Letovice

190 000 Kč
TOPlist TOPlist

Meziříčko u Letovic, lesní pozemek 13 443 m rekreace, rybolov -...

Pozemek, komerční, lokalita: Samota, pozemek: 13443 m2

Letovice, Meziříčko

80 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej lesního pozemku Boskovice

Les, účel: Smíšený, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 14532 m2

Brahmsova, Letovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, provozní plocha, 1312 m2, Letovice

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Letovice

1 185 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist