Pozemky Letovice – nabídka pozemků Letovice (100+)

Najít optimální pozemek Letovice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Letovice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Letovice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Letovice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Letovice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Letovice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Letovice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Letovice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Letovice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Letovice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Letovice , v kategorii pozemky Letovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Letovice, pronájem pozemků Letovice, dražby pozemky Letovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Letovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Letovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Letovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Letovice, pronájem pozemků Letovice, dražby pozemky Letovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Letovice (stavební pozemky na prodej Letovice, pronájem stavebních pozemků Letovice, dražby stavebních pozemků Letovice, ), komerční pozemky Letovice (komerční pozemky na prodej Letovice, pronájem komerčních pozemků Letovice, dražby komerčních pozemků Letovice, ), zahrady Letovice (zahrady na prodej Letovice, pronájem zahrady Letovice, dražby zahrad Letovice, ), zemědělské půdy Letovice (prodej zemědělské půdy Letovice, pronájem zemědělské půdy Letovice, dražby zemědělských půd Letovice, ), lesy Letovice (lesy na prodej Letovice, pronájem lesů Letovice, dražby lesů Letovice, ), louky Letovice (louky na prodej Letovice, pronájem luk Letovice, dražby luk Letovice, ), rybníky Letovice (rybníky na prodej Letovice, pronájem rybníků Letovice, dražby rybníků Letovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Letovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Letovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Letovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemek o velikosti 10643 m2, Zábludov, podíl 1/6

Zemědělská půda, pozemek: 10643 m2

Letovice, Zábludov

12 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek o velikosti 192 m2, Slatinka

Louka, pozemek: 192 m2

Letovice, Slatinka

24 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej staveb.pozemku Letovice

Pozemek, bydlení

Letovice

400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 8495m2, Slatinka

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 8495 m2

Letovice, Slatinka

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, lesní pozemek,14532 m2, Letovice

Les, lokalita: Samota

Letovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemky - zahrady, 400 m

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 400 m2

Letovice

190 000 Kč
TOPlist TOPlist

Meziříčko u Letovic, lesní pozemek 13 443 m rekreace, rybolov -...

Pozemek, komerční, lokalita: Samota, pozemek: 13443 m2

Letovice, Meziříčko

80 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej lesního pozemku Boskovice

Les, účel: Smíšený, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 14532 m2

Brahmsova, Letovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, provozní plocha, 1312 m2, Letovice

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Letovice

1 185 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist