Pozemky na prodej Jedovnice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Jedovnice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Jedovnice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Jedovnice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Jedovnice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Jedovnice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Jedovnice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Jedovnice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Jedovnice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Jedovnice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Jedovnice , v kategorii pozemky Jedovnice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Jedovnice, pronájem pozemků Jedovnice, dražby pozemky Jedovnice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Jedovnice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Jedovnice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Jedovnice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Jedovnice, pronájem pozemků Jedovnice, dražby pozemky Jedovnice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Jedovnice (stavební pozemky na prodej Jedovnice, ), komerční pozemky Jedovnice (komerční pozemky na prodej Jedovnice, ), zahrady Jedovnice (zahrady na prodej Jedovnice, ), zemědělské půdy Jedovnice (prodej zemědělské půdy Jedovnice, ), lesy Jedovnice (lesy na prodej Jedovnice, ), louky Jedovnice (louky na prodej Jedovnice, ), rybníky Jedovnice (rybníky na prodej Jedovnice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Jedovnice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Jedovnice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Jedovnice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 600 m2, Jedovnice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Na Větřáku, Jedovnice

1 999 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Jedovnice, stavební pozemek 2.090 m2 - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2090 m2

Jedovnice, 0

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Jedovnice, pozemek pro komerční výstavbu 3 086 m - pozemek

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3086 m2

Jedovnice

290 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek Jedovnice

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce, pozemek: 5629 m2

Jedovnice

620 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist