Pozemky na prodej Horní Poříčí (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Horní Poříčí z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Horní Poříčí je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Horní Poříčí pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Horní Poříčí s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Horní Poříčí určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Horní Poříčí

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Horní Poříčí, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Horní Poříčí prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Horní Poříčí je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Horní Poříčí , v kategorii pozemky Horní Poříčí jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Horní Poříčí, pronájem pozemků Horní Poříčí, dražby pozemky Horní Poříčí, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Horní Poříčí pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Horní Poříčí příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Horní Poříčí na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Horní Poříčí, pronájem pozemků Horní Poříčí, dražby pozemky Horní Poříčí, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Horní Poříčí (stavební pozemky na prodej Horní Poříčí, ), komerční pozemky Horní Poříčí (komerční pozemky na prodej Horní Poříčí, ), zahrady Horní Poříčí (zahrady na prodej Horní Poříčí, ), zemědělské půdy Horní Poříčí (prodej zemědělské půdy Horní Poříčí, ), lesy Horní Poříčí (lesy na prodej Horní Poříčí, ), louky Horní Poříčí (louky na prodej Horní Poříčí, ), rybníky Horní Poříčí (rybníky na prodej Horní Poříčí, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Horní Poříčí ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Horní Poříčí zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Horní Poříčí Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku 6230 m2 Horní Poříčí

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 6230 m2

Horní Poříčí

350 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Horní Poříčí u Letovic, zahrada 540 m - pozemek

Zahrada, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 540 m2

Horní Poříčí

70 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist