Pozemky na prodej Habrůvka (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Habrůvka z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Habrůvka je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Habrůvka pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Habrůvka s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Habrůvka určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Habrůvka

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Habrůvka, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Habrůvka prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Habrůvka je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Habrůvka , v kategorii pozemky Habrůvka jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Habrůvka, pronájem pozemků Habrůvka, dražby pozemky Habrůvka, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Habrůvka pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Habrůvka příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Habrůvka na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Habrůvka, pronájem pozemků Habrůvka, dražby pozemky Habrůvka, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Habrůvka (stavební pozemky na prodej Habrůvka, ), komerční pozemky Habrůvka (komerční pozemky na prodej Habrůvka, ), zahrady Habrůvka (zahrady na prodej Habrůvka, ), zemědělské půdy Habrůvka (prodej zemědělské půdy Habrůvka, ), lesy Habrůvka (lesy na prodej Habrůvka, ), louky Habrůvka (louky na prodej Habrůvka, ), rybníky Habrůvka (rybníky na prodej Habrůvka, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Habrůvka ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Habrůvka zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Habrůvka Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, orná půda, 3805 m2, Habrůvka, Blansko

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Habrůvka

100 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, orná půda, 3082 m2, Habrůvka, okr. Blansko

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Habrůvka

200 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek 6.499 m2 v obci Habrůvka, 12 km od Brna.

Pozemek, komerční, pozemek: 6499 m2

Habrůvka

400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebních pozemků 4 581 m2 v KÚ Habrůvka

Pozemek, bydlení

Habrůvka

300 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist