Pozemky Boskovice – nabídka pozemků Boskovice (100+)

Najít optimální pozemek Boskovice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Boskovice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Boskovice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Boskovice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Boskovice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Boskovice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Boskovice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Boskovice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Boskovice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Boskovice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Boskovice , v kategorii pozemky Boskovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Boskovice, pronájem pozemků Boskovice, dražby pozemky Boskovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Boskovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Boskovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Boskovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Boskovice, pronájem pozemků Boskovice, dražby pozemky Boskovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Boskovice (stavební pozemky na prodej Boskovice, pronájem stavebních pozemků Boskovice, dražby stavebních pozemků Boskovice, ), komerční pozemky Boskovice (komerční pozemky na prodej Boskovice, pronájem komerčních pozemků Boskovice, dražby komerčních pozemků Boskovice, ), zahrady Boskovice (zahrady na prodej Boskovice, pronájem zahrady Boskovice, dražby zahrad Boskovice, ), zemědělské půdy Boskovice (prodej zemědělské půdy Boskovice, pronájem zemědělské půdy Boskovice, dražby zemědělských půd Boskovice, ), lesy Boskovice (lesy na prodej Boskovice, pronájem lesů Boskovice, dražby lesů Boskovice, ), louky Boskovice (louky na prodej Boskovice, pronájem luk Boskovice, dražby luk Boskovice, ), rybníky Boskovice (rybníky na prodej Boskovice, pronájem rybníků Boskovice, dražby rybníků Boskovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Boskovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Boskovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Boskovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 522 m2, Boskovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Sadová, Boskovice

1 040 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2258 m2, Boskovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Rovná, Boskovice

1 775 000 Kč
TOPlist TOPlist

Boskovice, zahrada, orná půda, 3 709 m - zahrada

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3709 m2

Boskovice

741 800 Kč
TOPlist TOPlist

Boskovice, zahrada, 3 163 m - pozemek

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3163 m2

Boskovice

95 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 707m2, Boskovice

Pozemek, bydlení, pozemek: 707 m2

Pod Střelnicí, Boskovice

1 690 776 Kč
TOPlist TOPlist

Mladkov, stavební parcela 2 124 m2 - pozemek

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2124 m2

Boskovice, Mladkov

750 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební parcela 4424 m2 - Boskovice. Pro smíšenou zástavbu....

Pozemek, komerční, pozemek: 4424 m2

Boskovice

980 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 707 m2, Boskovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 707 m2

Boskovice

1 686 902 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky v Boskovicích

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 806 m2

Rovná, Boskovice

2 150 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 733 m2, Boskovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 733 m2

Pod Střelnicí, Boskovice

1 748 938 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist