Pozemky Zdice – nabídka pozemků Zdice (100+)

Najít optimální pozemek Zdice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Zdice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Zdice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Zdice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Zdice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Zdice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Zdice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Zdice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Zdice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Zdice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Zdice , v kategorii pozemky Zdice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Zdice, pronájem pozemků Zdice, dražby pozemky Zdice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Zdice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Zdice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Zdice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Zdice, pronájem pozemků Zdice, dražby pozemky Zdice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Zdice (stavební pozemky na prodej Zdice, pronájem stavebních pozemků Zdice, dražby stavebních pozemků Zdice, ), komerční pozemky Zdice (komerční pozemky na prodej Zdice, pronájem komerčních pozemků Zdice, dražby komerčních pozemků Zdice, ), zahrady Zdice (zahrady na prodej Zdice, pronájem zahrady Zdice, dražby zahrad Zdice, ), zemědělské půdy Zdice (prodej zemědělské půdy Zdice, pronájem zemědělské půdy Zdice, dražby zemědělských půd Zdice, ), lesy Zdice (lesy na prodej Zdice, pronájem lesů Zdice, dražby lesů Zdice, ), louky Zdice (louky na prodej Zdice, pronájem luk Zdice, dražby luk Zdice, ), rybníky Zdice (rybníky na prodej Zdice, pronájem rybníků Zdice, dražby rybníků Zdice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Zdice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Zdice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Zdice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pozemek 3204 m2, obec Zdice, okr. Beroun

Zahrada, účel: Smíšený, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 3204 m2

Erbenova, Zdice

463 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2763 m2, Zdice

Zahrada, účel: Smíšený, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2763 m2

Erbenova, Zdice

463 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1083 m2, Zdice

Pozemek, bydlení, pozemek: 1083 m2

Zdice

900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Rozlehlý stavební pozemek 1986 m2, Zdice - Černín

Pozemek, bydlení, pozemek: 1986 m2

Zdice, Černín

1 350 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Nájem venkovních skladových prostor 2.000 až 12.500 m2, Zdice, Exit D5

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 12000 m2

Zdice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku v Průmyslové zóně, EXIT dálnice D5, Zdice.

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 33237 m2

Vorlova, Zdice

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist