Pozemky na prodej Zadní Třebaň (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Zadní Třebaň z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Zadní Třebaň je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Zadní Třebaň pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Zadní Třebaň s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Zadní Třebaň určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Zadní Třebaň

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Zadní Třebaň, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Zadní Třebaň prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Zadní Třebaň je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Zadní Třebaň , v kategorii pozemky Zadní Třebaň jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Zadní Třebaň, pronájem pozemků Zadní Třebaň, dražby pozemky Zadní Třebaň, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Zadní Třebaň pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Zadní Třebaň příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Zadní Třebaň na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Zadní Třebaň, pronájem pozemků Zadní Třebaň, dražby pozemky Zadní Třebaň, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Zadní Třebaň (stavební pozemky na prodej Zadní Třebaň, ), komerční pozemky Zadní Třebaň (komerční pozemky na prodej Zadní Třebaň, ), zahrady Zadní Třebaň (zahrady na prodej Zadní Třebaň, ), zemědělské půdy Zadní Třebaň (prodej zemědělské půdy Zadní Třebaň, ), lesy Zadní Třebaň (lesy na prodej Zadní Třebaň, ), louky Zadní Třebaň (louky na prodej Zadní Třebaň, ), rybníky Zadní Třebaň (rybníky na prodej Zadní Třebaň, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Zadní Třebaň ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Zadní Třebaň zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Zadní Třebaň Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Parcela ke stavbě RD v Zadní Třebani, příroda, dostupnost

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2243 m2

Zadní Třebaň

4 315 000 Kč
TOPlist TOPlist

Parcela ke stavbě RD v Zadní Třebani, příroda, dostupnost

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1129 m2

Zadní Třebaň

1 943 000 Kč
TOPlist TOPlist

Parcela ke stavbě RD v Zadní Třebani, příroda, dostupnost

Pozemek, bydlení, pozemek: 3372 m2

Zadní Třebaň

6 258 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 5128 m2, Zadní Třebaň

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce

V Úvoze, Zadní Třebaň

604 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist