Pozemky na prodej Vižina (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Vižina z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Vižina je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Vižina pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Vižina s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Vižina určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Vižina

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Vižina, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Vižina prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Vižina je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Vižina , v kategorii pozemky Vižina jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Vižina, pronájem pozemků Vižina, dražby pozemky Vižina, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Vižina pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Vižina příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Vižina na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Vižina, pronájem pozemků Vižina, dražby pozemky Vižina, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Vižina (stavební pozemky na prodej Vižina, ), komerční pozemky Vižina (komerční pozemky na prodej Vižina, ), zahrady Vižina (zahrady na prodej Vižina, ), zemědělské půdy Vižina (prodej zemědělské půdy Vižina, ), lesy Vižina (lesy na prodej Vižina, ), louky Vižina (louky na prodej Vižina, ), rybníky Vižina (rybníky na prodej Vižina, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Vižina ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Vižina zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Vižina Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemky s těžbou jílů, 7865 m2, Vížina a Osov

Zemědělská půda, lokalita: Samota

Vižina

300 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, louka 3900 m2, Vížina

Louka, lokalita: Samota

Vižina

40 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, louky, 3138 m2, Vižina

Louka, lokalita: Okraj obce

Vižina

351 456 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 9095 m2, Vižina

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Vižina

627 555 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist