Pozemky na prodej Trubín (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Trubín z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Trubín je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Trubín pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Trubín s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Trubín určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Trubín

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Trubín, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Trubín prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Trubín je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Trubín , v kategorii pozemky Trubín jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Trubín, pronájem pozemků Trubín, dražby pozemky Trubín, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Trubín pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Trubín příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Trubín na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Trubín, pronájem pozemků Trubín, dražby pozemky Trubín, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Trubín (stavební pozemky na prodej Trubín, ), komerční pozemky Trubín (komerční pozemky na prodej Trubín, ), zahrady Trubín (zahrady na prodej Trubín, ), zemědělské půdy Trubín (prodej zemědělské půdy Trubín, ), lesy Trubín (lesy na prodej Trubín, ), louky Trubín (louky na prodej Trubín, ), rybníky Trubín (rybníky na prodej Trubín, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Trubín ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Trubín zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Trubín Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Rovinatý stavební pozemek 1.140 m2, Trubín

Pozemek, bydlení, pozemek: 1140 m2

Větrná, Trubín

1 650 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1542 m2, Trubín u Berouna

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Trubín

807 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemky Trubín, příležitost pro investory

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 24662 m2

Trubín

12 331 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavební pozemek 1.000 m2 Trubín, okres Beroun

Pozemek, bydlení

Trubín

1 640 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 20360 m2, Trubín

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Trubín

6 352 320 Kč
TOPlist TOPlist

PRODEJ stavebního komerčního pozemku 7.774 m2, Králův Dvůr-TRUBÍN

Pozemek, komerční, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 7774 m2

Trubín

676 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Zasíťované pozemky k bydlení 1000m2 - 1022m2, Trubín, okres Beroun

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1000 m2

Trubín

1 690 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist