Pozemky Trubín – nabídka pozemků Trubín (100+)

Najít optimální pozemek Trubín je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Trubín hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Trubín, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Trubín k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Trubín k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Trubín nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Trubín, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Trubín o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Trubín realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Trubín přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Trubín , v kategorii pozemky Trubín jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Trubín, pronájem pozemků Trubín, dražby pozemky Trubín, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Trubín pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Trubín příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Trubín na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Trubín, pronájem pozemků Trubín, dražby pozemky Trubín, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Trubín (stavební pozemky na prodej Trubín, pronájem stavebních pozemků Trubín, dražby stavebních pozemků Trubín, ), komerční pozemky Trubín (komerční pozemky na prodej Trubín, pronájem komerčních pozemků Trubín, dražby komerčních pozemků Trubín, ), zahrady Trubín (zahrady na prodej Trubín, pronájem zahrady Trubín, dražby zahrad Trubín, ), zemědělské půdy Trubín (prodej zemědělské půdy Trubín, pronájem zemědělské půdy Trubín, dražby zemědělských půd Trubín, ), lesy Trubín (lesy na prodej Trubín, pronájem lesů Trubín, dražby lesů Trubín, ), louky Trubín (louky na prodej Trubín, pronájem luk Trubín, dražby luk Trubín, ), rybníky Trubín (rybníky na prodej Trubín, pronájem rybníků Trubín, dražby rybníků Trubín, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Trubín ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Trubín zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Trubín Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Rovinatý stavební pozemek 1.140 m2, Trubín

Pozemek, bydlení, pozemek: 1140 m2

Větrná, Trubín

1 650 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1542 m2, Trubín u Berouna

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Trubín

807 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemky Trubín, příležitost pro investory

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 24662 m2

Trubín

12 331 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavební pozemek 1.000 m2 Trubín, okres Beroun

Pozemek, bydlení

Trubín

1 640 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 20360 m2, Trubín

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Trubín

6 352 320 Kč
TOPlist TOPlist

PRODEJ stavebního komerčního pozemku 7.774 m2, Králův Dvůr-TRUBÍN

Pozemek, komerční, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 7774 m2

Trubín

676 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Zasíťované pozemky k bydlení 1000m2 - 1022m2, Trubín, okres Beroun

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1000 m2

Trubín

1 690 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist