Pozemky na prodej Tmaň (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Tmaň z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Tmaň je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Tmaň pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Tmaň s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Tmaň určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Tmaň

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Tmaň, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Tmaň prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Tmaň je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Tmaň , v kategorii pozemky Tmaň jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Tmaň, pronájem pozemků Tmaň, dražby pozemky Tmaň, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Tmaň pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Tmaň příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Tmaň na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Tmaň, pronájem pozemků Tmaň, dražby pozemky Tmaň, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Tmaň (stavební pozemky na prodej Tmaň, ), komerční pozemky Tmaň (komerční pozemky na prodej Tmaň, ), zahrady Tmaň (zahrady na prodej Tmaň, ), zemědělské půdy Tmaň (prodej zemědělské půdy Tmaň, ), lesy Tmaň (lesy na prodej Tmaň, ), louky Tmaň (louky na prodej Tmaň, ), rybníky Tmaň (rybníky na prodej Tmaň, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Tmaň ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Tmaň zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Tmaň Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 1838 m2, Tmaň

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Gregoryho, Tmaň

1 560 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, lesní pozemek a louka, 4255 m2, Tmaň

Les

Tmaň, Lounín

166 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 1490m2, Tmaň

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1490 m2

Tmaň

1 713 500 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 5113 m2, Tmaň - Lounín

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Tmaň, Lounín

995 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 2154m2, Tmaň

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2154 m2

Tmaň

1 664 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist