Pozemky na prodej Svinaře (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Svinaře z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Svinaře je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Svinaře pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Svinaře s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Svinaře určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Svinaře

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Svinaře, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Svinaře prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Svinaře je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Svinaře , v kategorii pozemky Svinaře jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Svinaře, pronájem pozemků Svinaře, dražby pozemky Svinaře, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Svinaře pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Svinaře příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Svinaře na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Svinaře, pronájem pozemků Svinaře, dražby pozemky Svinaře, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Svinaře (stavební pozemky na prodej Svinaře, ), komerční pozemky Svinaře (komerční pozemky na prodej Svinaře, ), zahrady Svinaře (zahrady na prodej Svinaře, ), zemědělské půdy Svinaře (prodej zemědělské půdy Svinaře, ), lesy Svinaře (lesy na prodej Svinaře, ), louky Svinaře (louky na prodej Svinaře, ), rybníky Svinaře (rybníky na prodej Svinaře, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Svinaře ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Svinaře zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Svinaře Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemek, 1191 m2, Svinaře, okres Beroun

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Svinaře

1 846 050 Kč
TOPlist TOPlist

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU S VÝHLEDEM k.ú. Svinaře / obec Halouna,...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1213 m2

Svinaře, Halouny

2 244 050 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1088 m2 , Svinaře, okres Beroun

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Svinaře

1 740 800 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1277 m2, Svinaře, okres Beroun

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Svinaře

1 979 350 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2 383 m, Halouny

Pozemek, komerční, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2383 m2

Svinaře

1 350 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek 4386m2 Lhotka u Svinaří pro stavbu několika RD

Pozemek, bydlení, pozemek: 4386 m2

Lipová, Svinaře, Lhotka

1 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1 036 m2 s chatkou, Svinaře- Halouny okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Svinaře, Halouny

1 190 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavební parcely v KÚ Svinaře okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Svinaře

840 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 1 419 m2 v KÚ Svinaře

Pozemek, bydlení

Svinaře

1 200 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist