Pozemky na prodej Svatý Jan pod Skalou (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Svatý Jan pod Skalou z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Svatý Jan pod Skalou je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Svatý Jan pod Skalou pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Svatý Jan pod Skalou s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Svatý Jan pod Skalou určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Svatý Jan pod Skalou

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Svatý Jan pod Skalou, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Svatý Jan pod Skalou prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Svatý Jan pod Skalou je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Svatý Jan pod Skalou , v kategorii pozemky Svatý Jan pod Skalou jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Svatý Jan pod Skalou, pronájem pozemků Svatý Jan pod Skalou, dražby pozemky Svatý Jan pod Skalou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Svatý Jan pod Skalou pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Svatý Jan pod Skalou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Svatý Jan pod Skalou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Svatý Jan pod Skalou, pronájem pozemků Svatý Jan pod Skalou, dražby pozemky Svatý Jan pod Skalou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Svatý Jan pod Skalou (stavební pozemky na prodej Svatý Jan pod Skalou, ), komerční pozemky Svatý Jan pod Skalou (komerční pozemky na prodej Svatý Jan pod Skalou, ), zahrady Svatý Jan pod Skalou (zahrady na prodej Svatý Jan pod Skalou, ), zemědělské půdy Svatý Jan pod Skalou (prodej zemědělské půdy Svatý Jan pod Skalou, ), lesy Svatý Jan pod Skalou (lesy na prodej Svatý Jan pod Skalou, ), louky Svatý Jan pod Skalou (louky na prodej Svatý Jan pod Skalou, ), rybníky Svatý Jan pod Skalou (rybníky na prodej Svatý Jan pod Skalou, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Svatý Jan pod Skalou ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Svatý Jan pod Skalou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Svatý Jan pod Skalou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 13221m2, Svatý Jan pod Skalou

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 13221 m2

Svatý Jan pod Skalou

15 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek 2898 m2, Vráž

Les, lokalita: Polosamota, pozemek: 2898 m2

Svatý Jan pod Skalou, Záhrabská

199 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek 491 m2, Vráž

Les, lokalita: Polosamota, pozemek: 491 m2

Svatý Jan pod Skalou, Záhrabská

125 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, les, 1608 m2, Svatý Jan pod Skalou

Les

Na Výsluní, Svatý Jan pod Skalou, Záhrabská

250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1608 m2, chatová oblast Svatý Jan pod Skalou, okr....

Les, pozemek: 1608 m2

Svatý Jan pod Skalou

270 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist