Pozemky Skuhrov – nabídka pozemků Skuhrov (100+)

Najít optimální pozemek Skuhrov je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Skuhrov hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Skuhrov, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Skuhrov k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Skuhrov k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Skuhrov nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Skuhrov, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Skuhrov o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Skuhrov realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Skuhrov přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Skuhrov , v kategorii pozemky Skuhrov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Skuhrov, pronájem pozemků Skuhrov, dražby pozemky Skuhrov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Skuhrov pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Skuhrov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Skuhrov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Skuhrov, pronájem pozemků Skuhrov, dražby pozemky Skuhrov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Skuhrov (stavební pozemky na prodej Skuhrov, pronájem stavebních pozemků Skuhrov, dražby stavebních pozemků Skuhrov, ), komerční pozemky Skuhrov (komerční pozemky na prodej Skuhrov, pronájem komerčních pozemků Skuhrov, dražby komerčních pozemků Skuhrov, ), zahrady Skuhrov (zahrady na prodej Skuhrov, pronájem zahrady Skuhrov, dražby zahrad Skuhrov, ), zemědělské půdy Skuhrov (prodej zemědělské půdy Skuhrov, pronájem zemědělské půdy Skuhrov, dražby zemědělských půd Skuhrov, ), lesy Skuhrov (lesy na prodej Skuhrov, pronájem lesů Skuhrov, dražby lesů Skuhrov, ), louky Skuhrov (louky na prodej Skuhrov, pronájem luk Skuhrov, dražby luk Skuhrov, ), rybníky Skuhrov (rybníky na prodej Skuhrov, pronájem rybníků Skuhrov, dražby rybníků Skuhrov, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Skuhrov ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Skuhrov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Skuhrov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Na prodej zasíťované stavební pozemky s kapličkou a zámkovou dlažbou...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 900 m2

Skuhrov, Drahlovice

1 299 Kč/m2
TOPlist TOPlist

PRODEJ STAVEBNÍHO POZEMKU S VÝHLEDEM k.ú. Hodyně u Skuhrova / obec...

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1200 m2

Skuhrov, Hodyně

1 320 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemky 9520 m2, Skuhrov - Hatě

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Skuhrov, Hatě

145 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek 1177m2, Hodyně u Skuhrova

Pozemek, bydlení, pozemek: 1177 m2

Skuhrov, Hodyně

850 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 1000m2 Skuhrov-Hatě, pro RD

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1000 m2

Skuhrov, Hatě

1 199 900 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 4 690 m2 v KÚ Skuhrov pod Brdy okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Skuhrov

240 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 569 m2 v KÚ Skuhrov pod Brdy okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Skuhrov

790 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 099 m2 v KÚ Skuhrov pod Brdy okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Skuhrov

630 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 176 m2 v KÚ Hodyně u Skuhrova okr. Beroun

Pozemek, bydlení

Skuhrov, Hodyně

974 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist