Pozemky na prodej Otročiněves (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Otročiněves z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Otročiněves je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Otročiněves pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Otročiněves s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Otročiněves určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Otročiněves

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Otročiněves, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Otročiněves prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Otročiněves je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Otročiněves , v kategorii pozemky Otročiněves jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Otročiněves, pronájem pozemků Otročiněves, dražby pozemky Otročiněves, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Otročiněves pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Otročiněves příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Otročiněves na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Otročiněves, pronájem pozemků Otročiněves, dražby pozemky Otročiněves, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Otročiněves (stavební pozemky na prodej Otročiněves, ), komerční pozemky Otročiněves (komerční pozemky na prodej Otročiněves, ), zahrady Otročiněves (zahrady na prodej Otročiněves, ), zemědělské půdy Otročiněves (prodej zemědělské půdy Otročiněves, ), lesy Otročiněves (lesy na prodej Otročiněves, ), louky Otročiněves (louky na prodej Otročiněves, ), rybníky Otročiněves (rybníky na prodej Otročiněves, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Otročiněves ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Otročiněves zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Otročiněves Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku 1006 m2

Pozemek, bydlení, pozemek: 1006 m2

Otročiněves

754 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemky 10592 m2, v obci Otročíněves

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 10592 m2

Otročiněves

399 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemky 4015 m2, Otročiněves

Les, lokalita: Okraj obce

Otročiněves

150 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 10144 m2, Otročiněves

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Otročiněves

253 588 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist