Pozemky na prodej Osek (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Osek z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Osek je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Osek pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Osek s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Osek určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Osek

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Osek, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Osek prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Osek je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Osek , v kategorii pozemky Osek jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Osek, pronájem pozemků Osek, dražby pozemky Osek, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Osek pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Osek příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Osek na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Osek, pronájem pozemků Osek, dražby pozemky Osek, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Osek (stavební pozemky na prodej Osek, ), komerční pozemky Osek (komerční pozemky na prodej Osek, ), zahrady Osek (zahrady na prodej Osek, ), zemědělské půdy Osek (prodej zemědělské půdy Osek, ), lesy Osek (lesy na prodej Osek, ), louky Osek (louky na prodej Osek, ), rybníky Osek (rybníky na prodej Osek, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Osek ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Osek zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Osek Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, orná půda, 5890 m2, Osek u Hořovic

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Osek

199 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada 724 m2, Osek u Hořovic

Zahrada, lokalita: Okraj obce

Osek

450 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemek, rozloha 5890 m2, Osek u Hořovic

Zemědělská půda, pozemek: 5890 m2

Osek

869 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pastvina s lesem, 10439 m2, Osek u Hořovic

Louka, lokalita: Samota

Osek

820 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, louka, 1153 m2, Osek u Hořovic

Louka, lokalita: Samota

Osek

149 890 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist