Pozemky Nižbor – nabídka pozemků Nižbor (100+)

Najít optimální pozemek Nižbor je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Nižbor hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Nižbor, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Nižbor k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Nižbor k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Nižbor nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Nižbor, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Nižbor o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Nižbor realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Nižbor přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Nižbor , v kategorii pozemky Nižbor jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Nižbor, pronájem pozemků Nižbor, dražby pozemky Nižbor, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Nižbor pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Nižbor příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Nižbor na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Nižbor, pronájem pozemků Nižbor, dražby pozemky Nižbor, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Nižbor (stavební pozemky na prodej Nižbor, pronájem stavebních pozemků Nižbor, dražby stavebních pozemků Nižbor, ), komerční pozemky Nižbor (komerční pozemky na prodej Nižbor, pronájem komerčních pozemků Nižbor, dražby komerčních pozemků Nižbor, ), zahrady Nižbor (zahrady na prodej Nižbor, pronájem zahrady Nižbor, dražby zahrad Nižbor, ), zemědělské půdy Nižbor (prodej zemědělské půdy Nižbor, pronájem zemědělské půdy Nižbor, dražby zemědělských půd Nižbor, ), lesy Nižbor (lesy na prodej Nižbor, pronájem lesů Nižbor, dražby lesů Nižbor, ), louky Nižbor (louky na prodej Nižbor, pronájem luk Nižbor, dražby luk Nižbor, ), rybníky Nižbor (rybníky na prodej Nižbor, pronájem rybníků Nižbor, dražby rybníků Nižbor, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Nižbor ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Nižbor zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Nižbor Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, zahrada 1598 m2, Stradonice u Nižbora

Zahrada

Nižbor, Stradonice

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1950 m2, Nižbor - Stradonice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Nižbor, Stradonice

3 750 400 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 719m2 louka - 240m2 les, Strádonice u Nižboru

Pozemek, komerční, pozemek: 959 m2

Nižbor

250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 958 m2, u Berounky, Stradonice u Nižbora

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 958 m2

Nižbor

390 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 4081 m2, Nižbor

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Nižbor

102 025 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada 912 m2, Nižbor - Stradonice

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Nižbor, Stradonice

459 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1137 m2, Nižbor - Stradonice

Pozemek, bydlení, lokalita: Rušná část obce

Nižbor, Stradonice

255 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku CP 959 m2, Nižbor - Strádonice

Zahrada, lokalita: Okraj obce, pozemek: 959 m2

Nižbor, Stradonice

399 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku v obci Stradonice, Nižbor okres Beroun

Louka, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 912 m2

Nižbor, Stradonice

390 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist