Pozemky na prodej Loděnice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Loděnice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Loděnice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Loděnice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Loděnice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Loděnice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Loděnice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Loděnice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Loděnice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Loděnice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Loděnice , v kategorii pozemky Loděnice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Loděnice, pronájem pozemků Loděnice, dražby pozemky Loděnice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Loděnice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Loděnice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Loděnice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Loděnice, pronájem pozemků Loděnice, dražby pozemky Loděnice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Loděnice (stavební pozemky na prodej Loděnice, ), komerční pozemky Loděnice (komerční pozemky na prodej Loděnice, ), zahrady Loděnice (zahrady na prodej Loděnice, ), zemědělské půdy Loděnice (prodej zemědělské půdy Loděnice, ), lesy Loděnice (lesy na prodej Loděnice, ), louky Loděnice (louky na prodej Loděnice, ), rybníky Loděnice (rybníky na prodej Loděnice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Loděnice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Loděnice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Loděnice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemek stavební, 1100 m2, Loděnice, okres Beroun

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Loděnice

1 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek stavební, 1100 m2, Loděnice, okres Beroun

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Loděnice

1 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek 737 m2, Loděnice u Berouna

Louka, lokalita: Okraj obce

Loděnice

170 000 Kč
TOPlist TOPlist

Komerční pozemek 2963 m2, Loděnice u Berouna

Pozemek, komerční, pozemek: 2963 m2

Loděnice

1 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej průmyslového pozemku 2.863 m2, Loděnice u Berouna (exit D5)

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Pražská, Loděnice

695 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist