Pozemky na prodej Libomyšl (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Libomyšl z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Libomyšl je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Libomyšl pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Libomyšl s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Libomyšl určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Libomyšl

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Libomyšl, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Libomyšl prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Libomyšl je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Libomyšl , v kategorii pozemky Libomyšl jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Libomyšl, pronájem pozemků Libomyšl, dražby pozemky Libomyšl, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Libomyšl pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Libomyšl příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Libomyšl na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Libomyšl, pronájem pozemků Libomyšl, dražby pozemky Libomyšl, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Libomyšl (stavební pozemky na prodej Libomyšl, ), komerční pozemky Libomyšl (komerční pozemky na prodej Libomyšl, ), zahrady Libomyšl (zahrady na prodej Libomyšl, ), zemědělské půdy Libomyšl (prodej zemědělské půdy Libomyšl, ), lesy Libomyšl (lesy na prodej Libomyšl, ), louky Libomyšl (louky na prodej Libomyšl, ), rybníky Libomyšl (rybníky na prodej Libomyšl, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Libomyšl ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Libomyšl zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Libomyšl Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 1057 m2, Libomyšl - okr. Beroun

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Libomyšl

1 753 000 Kč
TOPlist TOPlist

pozemek pro bydlení 790 m2, Libomyšl u Berouna

Pozemek, bydlení, pozemek: 790 m2

Libomyšl

1 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 2521 m2, Libomyšl

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Libomyšl

380 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada 3856 m2, Libomyšl

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Libomyšl

298 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 769m2, Libomyšl

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 769 m2

Libomyšl

1 307 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2557 m2, Libomyšl

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Libomyšl

549 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku na stavbu RD, Libomyšl, okres Beroun

Pozemek, bydlení, pozemek: 2557 m2

Libomyšl

550 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pozemek (pole) 4.781 m2 Libomyšl směr D5 Zdice okr. Beroun

Zemědělská půda

Libomyšl

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2 786 m2 v KÚ Želkovice u Libomyšle

Pozemek, bydlení

Libomyšl, Želkovice

700 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist